KONST / Litografier / Färglitografi 14808186
nr 1480 8186
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad. Färglitografi, numrerad 173/260. Bildmått: 39x53 cm, yttermått inklusive ram: 67x72 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:58:08
26/7 13:55:06